Inteligentní svícení se svítidly Wiz? Jednodušší už to být nemůže!

on

|

views

and

comments

Toužíte po perfektním a intuitivním osvětlení pro každou příležitost? Novinka na FEIMe – moderní inteligentní svítidla Wiz jsou tu proto, aby vám posvítili na vše důležité v průběhu celého dne. V následujícím článku vám představíme svítidla budoucnosti, které budete chtít iu vás doma. Seznamte se se svítidly Wiz!

Inteligentní svítidla jsou trendem posledních let a do budoucna pravděpodobně zcela nahradí běžné světla, které známe dosud. Jejich výhodou je nejen pohodlnost při používání, ale i úspora elektrické energie a nekonečně mnoho možností svícení. Nejnovějším přírůstkem do skupiny inteligentních svítidel na webových stránkách Feim.sk jsou svítidla a světelné zdroje Wiz. Od jiných inteligentních svítidel na trhu jejich odlišuje nejen velmi příznivá cena, ale především jednoduchost jejich používání, kterou si už na první vyzkoušení zcela jistě zamilujete.

Stačí se jen připojit

K tomu, abyste získali neomezenou kontrolu nad svítidly ve vaší domácnosti, stačí jen běžné připojení k WiFi síti. Pomocí aplikace v mobilním telefonu pak svítidla spárujete se zařízením a jednoduše je můžete ovládat odkudkoliv. Důležité je jen připojení na internet, ale narozdíl od inteligentních svítidel Philips Hue nepotřebujete dokupovat zbytečnou nákladnou řídící jednotku Bridge, ani nic podobného.

K ovládání svítidel může mít přístup celá rodina. Aplikace umožňuje ovládání pomocí více účtů, což u jiných typů inteligentních svítidel není vždy pravidlem. Pro zjednodušené ovládání je k dispozici i dálkové ovládání WiZmote či klasický vypínač na zdi, který se funkcí WiZclick přemění na inteligentní ovladač vašich svítidel. Pokud vaše domácnost disponuje hlasovými asistenty Amazon Echo, Google Home či Apple Homekit, je možné světlá ovládat i hlasovými povely.

Co všechno světla dokáží?

Možnosti inteligentních svítidel Wiz vám setřou zrak. Díky moderním LED čipem je možné svítidla stmívat, měnit barvu bílého světla či dokonce volit z neuvěřitelných 16 milionů barev. Produktové řady jsou nazvány podle vlastností světel – Dimmable, Tunable a Color. Snadno si tak vyberete, jako „velmi“ má být světlo inteligentní.

Pomocí připojení k WiFi je možné na jeden router spárovat s aplikací až 100 svítidel, které lze seskupovat do skupin podle místností. Vytvoření vlastního světelného režimu, nastavení času rozsvěcování a další možnosti jsou již pak otázkou vašich osobních preferencí a potřeb. Inteligentní žárovky nebo svítidla jsou těmi nejlepšími partnery pro vytvoření pohodové atmosféry a příjemné rodinné pohody.

A také nezapomínejte, že s inteligentními svítidly Wiz je také zábava. Kdykoliv můžete světla přepnout do některé z předem definovaných scén. Chcete mít v obývacím pokoji nádherný západ slunce nebo se chcete ponořit do magických tmavomodrých hlubin? S inteligentními svítidly vytvoříte také perfektní vánoční atmosféru kdykoliv se vám zachce, například i v červenci. Režimy osvětlení si můžete i sami vytvářet a zajistit si tak maximální pohodu přesně podle vašeho gusta.

Se světly Wiz je život příjemnější

Díky svítidlům Wiz vás už nikdy nemusí pálit oči z nevhodně zvoleného světla. Vše totiž máte jen a jen ve vašich rukou. Nastavit si světlo, aby vyhovovalo vašim potřebám je otázkou pár vteřin.
Snadno také v aplikaci zjistíte, jakou máte spotřebu elektrické energie. Svícení se na celkové spotřebě domácnosti podílí zhruba 13% z celkové spotřeby. Pomocí inteligentních LED svítidel se vám může podařit toto číslo výrazně snížit.
Funkce hlídání spotřeby se vám v příštím období může velmi hodit, protože výraznému zdražení elektrické energie se v nejbližší době zřejmě nevyhneme.

Pomocí inteligentních svítidel Wiz bude vaše domácnost ještě úspornější a díky světlu, které se vám přizpůsobí už nebudete chtít svítit jinak. Sviťte inteligentně, sviťte se světly Wiz!

Share this
Tags

Nejnovější příběhy

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Navštivte hawaj.cz a kupte si nadzemní bazén za vynikající cenu

Patříte k milovníkům koupání a vody, v létě se často odebíráte na koupaliště či k sousedům, kteří mají bazén, nebo opouštíte vesnici či město a směřujete k nedalekému...

Orgonitové šperky

Fascinujícím a zcela novým způsobem zpracování šperků jsou orgonitové šperky. Jsou to přívěšky, vytvořené z pryskyřice, ve které jsou zality minerální kameny a kovové...
pr článek

Další články autora