Kozoroh má většinou dlouhé vztahy: Jedno znamení v něm umí ale probudit živočišnou vášeň, které to je?

on

|

views

and

comments

Kozoroh (22.12 – 20.1) patří mezi znamení, které jsou na dlouhodobé vztahy. Některé ze znamení však dokáže odhalit i jeho skryté stránky, které to je?

Kozoroh – Beran
Obě znemená jsou rohaté, tvrdohlavé a setkali se v souboji. Rychlý a akční Beran zlobí Kozoroha. Berana zas vytáčí partnerova konzervativnost. Měli byste si prostudovat ascendentem partnerů. Pokud budou v souhlasném živlu, pak bude možná naději na udržení vztahu.

Kozoroh – Býk
Tyto dvě zemní znamení spojuje živočišná vášeň. Praktičnost země se projevuje u obou rohatých partnerů a dává jim stejný smysl pro život. Býk a Kozoroh si většinou dobře a dlouho rozumějí. Emocionální mohou být rozdílní, ale oba jsou v životně důležitých situacích rozvážní. Velmi dobře si už na začátku jejich vztahu rozmyslí, zda má soužití význam, nebo ne.

Kozoroh – Blíženci
Rozdílnost typických živlů těchto znamení – vzduchu a země se projevuje velmi výrazně. Přelétavost Blížence velmi zlobí věrného a konzervativního Kozoroha. To, co by pro jiné znamení bylo vzletné a zábavné, chladný Kozoroh nedokáže tolerovat. Vzájemný kompromis je jediným řešením, jak vztah udržet, jinak bude Blíženec velmi rychle za horami a doly.

Kozoroh – Rak
Pragmatický a možná trochu chladný Kozoroh je méně obratný v záležitostech lásky, kterou mu Rak může nabídnout s otevřenou náručí. Pokud se spojí Rak a Kozoroh, jejich vztah funguje spíše na pracovní bázi. Kozoroh ocení především domácí kuchyni Raka. Obě znamení jsou spíše konzervativní, nestřídají partnerů a nemají problémy s nevěrou, proto spolu mohou vydržet dlouho. Ve vyšším věku se Kozorohů chlad postupně roztaje. Často až tehdy vyzná Raku upřímnou lásku a dík za to, že s ním navzdory všemu zůstal.

Kozoroh – Lev
Optimistický a srdečný Lev dokáže konzervativního Kozoroha roztát a Kozoroh zas umí couvnout do pozadí, aby umožnil Lvu zazářit v jeho celé nádheře. Kozoroh si počká na svou příležitost a dočasně se přizpůsobí Lvu, pokud z toho cosi má. Vztah dvou odlišných lidí spojuje touha po kariéře a udržování tradic. Často se však stává, že srdečný a vášní hořící Lev při chladu Kozoroha hasne a utíká ze vztahu.

Kozoroh – Panna
Kozorohu vládne přísný pán času – Saturn. Panna má ráda důslednost a cit pro detail, proto mu vyhovuje. Vzájemně je spojuje praktičnost, šetrnost a společné zájmy. Vždy se mají o čem promluvit. Stejný pohled mají i na oblast sexuality. Jejich láska jistě není taková vášnivá, jako u ohnivých znamení, ale vyhovuje oběma. Tato znamení se dávají dohromady po zralé úvaze a vydrží spolu dlouho.

Kozoroh – Váhy
Obě znamení mají společnou ambici. Snaží se v životě dosáhnout dobré postavení a žít na úrovni. Kozoroh umí šikovně vydělat peníze, za což ho Váhy obdivují. Kozoroh zas má vedle sebe rád šarmantního partnera, který ho reprezentuje. Problém je jen v tom, že Váhy mají rády společnost, zatímco Kozoroh se raději drží v ústraní. Podle vkusu Kozoroha jsou Váhy příliš marnivé a málo pracovité. To je důvodem jejich sporů a hádek.

Kozoroh – Štír
Kozoroh do vztahu se Štírem přináší jistotu a konzervatismus. Štír, který je sám hloubavý a vážný to kvituje. Přirozená inteligence těchto znamení a jejich vzájemný respekt vytváří vážný vztah. Štír dodává partnerství cit a fantazii, co se v Kozorohu zúročí. Ten na oplátku Štíra posiluje v oblasti financí. Tyto silné a vyspělé znamení spolu vydrží dlouho, jen by měly jeden druhému více otevírat.

Kozoroh – Střelec
Konzervativního Kozoroha dráždí Střelcovy dobrodružné a cestovatelské manýry. Přitom to tak nemusí být donekonečna a v tomto vztahu obzvláště platí heslo: trpělivost růže přináší. Čím je Kozoroh starší, tím je hravější. Pro Kozoroha je příznačné že se v dětství chová jako stařec a ve stáří jako mladík. Se Střelcem je to přesně naopak, v mládí se vybouří a na stáří zvykne dostat rozum a usazování.

Kozoroh – Kozoroh
Hluboký vztah dvou Kozorohů je založen na dlouhodobém poznávání se a následném splynutí do společného svazku. Pokud se tito dva páni času spoje, může to trvat opravdu věčně. Pozor si však musí dát oba, aby nevkĺzli do kariérismu a přehnaného hmotného zabezpečování rodiny. Romantická stránka u dvou Kozorohů hraje často druhé housle. Nezapomínejte si ji alespoň ve volném čase

Share this
Tags

Nejnovější příběhy

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Navštivte hawaj.cz a kupte si nadzemní bazén za vynikající cenu

Patříte k milovníkům koupání a vody, v létě se často odebíráte na koupaliště či k sousedům, kteří mají bazén, nebo opouštíte vesnici či město a směřujete k nedalekému...

Orgonitové šperky

Fascinujícím a zcela novým způsobem zpracování šperků jsou orgonitové šperky. Jsou to přívěšky, vytvořené z pryskyřice, ve které jsou zality minerální kameny a kovové...
pr článek

Další články autora