Nevzdávejte to a spalujte i během polední přestávky

on

|

views

and

comments

Máte dojem, že to nejde? Opak je pravdou! Zde je pár tipů, jak nezahálel ani během polední přestávky a hubnout! Léto se blíží …

Nejezte u počítače, nepijte slazené nápoje. Jděte si raději umýt zuby!
Na oběd obvykle nemáme mnoho času. Půlhodinku? Jít si někam zasportovat, to většinou nejde, času je málo, zpotíme se, museli bychom se převlékat … Nepraktické. Nic nám však nebrání v tom, abychom se během této půlhodiny alespoň prošli. Vždyť procházky jsou tak do nebe vychvalované! Když ne jiného, ​​alespoň si nastartujeme metabolismus, natankujeme vitamin D a vyčistíme si hlavu.

Pijte zelený čaj

Je lepší než kapučíno. Z nejedné studie vyšlo, že má pozitivní účinky na metabolismus, kromě toho však tlumí chuť na mastné a sladké.

Používejte schody

Toužíte po pevných stehnech a zadku? Potom vyměňte výtah za schody. Jednoduché. Poctivě si je vyšliapte, a to několikrát denně. Vychází to tak, že minimálně 4krát, pokud během polední přestávky nezůstanete sedět před počítačem, ale spojíte ji s procházkou.

Odpočiňte si od monitoru

Kdo většinu dne prosedí před počítačem, měl by si alespoň přes polední přestávku od něj odpočinout. Nejde jen o zdraví očí. Je vědecky dokázáno, že kdo se nesoustředí pouze na jídlo (ale i na monitor počítače, tablet či mobil), má tendenci sníst toho víc.

Pozor na pamlsky

Na „druhé snídani“ v kanceláři čokoládový croissant, pudink jako dezert a odpoledne ještě tabulka čokolády míněna jako svačina? Příjem příliš sladkostí není ideální, pokud toužíme po štíhlé figuře (a zdravých zubech). Pokud vás přepadne chuť na sladké, zažeňte ji raději malým kouskem tmavé čokolády.

Vyčistěte si zuby

Když vás v kanceláři přepadne, řekněme ze stresu, chuť na nějakou „maličkost“, a tmavou čokoládu nenávidíte, jděte si umýt zuby. Chuť na svačina díky tomuto triku většinou odejde.

Share this
Tags

Must-read

Jsou to kočky! Lékařky z Nemocnice v civilu – takto jim to sekne bez bílých plášťů, s dokonalým make-upem

Nela Pocisková, Zuzana Kanócz, Eva Mores a Anna Nováková - které to sluší bez bílého pláště nejvíce? Hlasujte! Na sestavu krásných seriálových lékařek z jojkárskej...

Sezóna citrusů je tady! Skvělé tipy, jak využít citrón poté, co z něj vytlačíte šťávu

Citrusové ovoce můžete ještě využít v nejen v kuchyni, ale i v domácnosti. Zde jsou tipy. Co s vyždímaným citronem?Citrony se používají především v kuchyni...

Přeneste kousek přírody do interiéru: polštářem i nábytkem ve tvaru květin a flóry!

I vám se zdá, že podzimní období bude ponuré bez jeho malebně ozelenění stromů v parku či rozkvetlých záhonů? Kousek přírody si můžete přenést...
spot_img

Recent articles

More like this