Nevzdávejte to a spalujte i během polední přestávky

on

|

views

and

comments

Máte dojem, že to nejde? Opak je pravdou! Zde je pár tipů, jak nezahálel ani během polední přestávky a hubnout! Léto se blíží …

Nejezte u počítače, nepijte slazené nápoje. Jděte si raději umýt zuby!
Na oběd obvykle nemáme mnoho času. Půlhodinku? Jít si někam zasportovat, to většinou nejde, času je málo, zpotíme se, museli bychom se převlékat … Nepraktické. Nic nám však nebrání v tom, abychom se během této půlhodiny alespoň prošli. Vždyť procházky jsou tak do nebe vychvalované! Když ne jiného, ​​alespoň si nastartujeme metabolismus, natankujeme vitamin D a vyčistíme si hlavu.

Pijte zelený čaj

Je lepší než kapučíno. Z nejedné studie vyšlo, že má pozitivní účinky na metabolismus, kromě toho však tlumí chuť na mastné a sladké.

Používejte schody

Toužíte po pevných stehnech a zadku? Potom vyměňte výtah za schody. Jednoduché. Poctivě si je vyšliapte, a to několikrát denně. Vychází to tak, že minimálně 4krát, pokud během polední přestávky nezůstanete sedět před počítačem, ale spojíte ji s procházkou.

Odpočiňte si od monitoru

Kdo většinu dne prosedí před počítačem, měl by si alespoň přes polední přestávku od něj odpočinout. Nejde jen o zdraví očí. Je vědecky dokázáno, že kdo se nesoustředí pouze na jídlo (ale i na monitor počítače, tablet či mobil), má tendenci sníst toho víc.

Pozor na pamlsky

Na „druhé snídani“ v kanceláři čokoládový croissant, pudink jako dezert a odpoledne ještě tabulka čokolády míněna jako svačina? Příjem příliš sladkostí není ideální, pokud toužíme po štíhlé figuře (a zdravých zubech). Pokud vás přepadne chuť na sladké, zažeňte ji raději malým kouskem tmavé čokolády.

Vyčistěte si zuby

Když vás v kanceláři přepadne, řekněme ze stresu, chuť na nějakou „maličkost“, a tmavou čokoládu nenávidíte, jděte si umýt zuby. Chuť na svačina díky tomuto triku většinou odejde.

Share this
Tags

Nejnovější příběhy

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING

Lenovo ThinkCentre M83 MT GAMING je herní počítač, který nestojí desítky tisíc korun a zvládne populární hry jako Fortnite, GTA V, nebo Roblox. Počítač Lenovo...

Navštivte hawaj.cz a kupte si nadzemní bazén za vynikající cenu

Patříte k milovníkům koupání a vody, v létě se často odebíráte na koupaliště či k sousedům, kteří mají bazén, nebo opouštíte vesnici či město a směřujete k nedalekému...

Orgonitové šperky

Fascinujícím a zcela novým způsobem zpracování šperků jsou orgonitové šperky. Jsou to přívěšky, vytvořené z pryskyřice, ve které jsou zality minerální kameny a kovové...
pr článek

Další články autora