Přeneste kousek přírody do interiéru: polštářem i nábytkem ve tvaru květin a flóry!

on

|

views

and

comments

I vám se zdá, že podzimní období bude ponuré bez jeho malebně ozelenění stromů v parku či rozkvetlých záhonů? Kousek přírody si můžete přenést i domů a nemáme nyní na mysli jen florální vzory.

Interiérový design nabízí i dnes různé doplňky do bytu či nábytkářské solitéry, které se volně nebo velmi doslovně inspirovali v přírodním světě. Květinové tvary a formy, podoba listů a rostlinných kořínků, popínavých stonků, které se vinou okolo kmenů stromů – to vše se dá přetavit i do podoby doplňků či nábytku ve vašem bytě.

Teprve nedávno se speciální iniciativou, která má upozornit na ekologičtější životní styl, blýskla společnost Green Philosophy Co. Na trh uvedla například přikrývku (deku) ve tvaru palmového listu či sérii polštářů, které připomínají tvarem okvětní hlávky květin nebo například růžičkovou zeleninu.

Výběr designu však nemusí být až takový doslovný, ačkoli například polštář ve tvaru květin nebo mramorový stolek v podobné formě, určitě zaujmou nejedno oku při návštěvě vašeho příbytku.

Při výběru „natur“ kousků do vašeho bytu se však můžete soustředit například i na pestré a barevné dezény či zpracování florálních motivů v doplňcích, jakými jsou svíčky nebo Difuzéry či porcelánové a nerezové nádobí v kuchyni. V naší galerii najdete pár tipů, jak na to.

Share this
Tags

Must-read

Jsou to kočky! Lékařky z Nemocnice v civilu – takto jim to sekne bez bílých plášťů, s dokonalým make-upem

Nela Pocisková, Zuzana Kanócz, Eva Mores a Anna Nováková - které to sluší bez bílého pláště nejvíce? Hlasujte! Na sestavu krásných seriálových lékařek z jojkárskej...

Sezóna citrusů je tady! Skvělé tipy, jak využít citrón poté, co z něj vytlačíte šťávu

Citrusové ovoce můžete ještě využít v nejen v kuchyni, ale i v domácnosti. Zde jsou tipy. Co s vyždímaným citronem?Citrony se používají především v kuchyni...

Přeneste kousek přírody do interiéru: polštářem i nábytkem ve tvaru květin a flóry!

I vám se zdá, že podzimní období bude ponuré bez jeho malebně ozelenění stromů v parku či rozkvetlých záhonů? Kousek přírody si můžete přenést...
spot_img

Recent articles

More like this