Učte se od dobrých organizátorů! Co stihnou dopoledne?

on

|

views

and

comments

Jak úspěšně nastartovat den tak, abyste měli plodné dopoledne?

Vše je o dobré organizaci.
Vstát a odstartovat den. Vylehávání v posteli, nekonečné „motání“ se po bytě či v koupelně a potom odcházení do práce v stoprocentním stresu kvůli času. To lidé, kteří si dokáží dobře organizovat čas, neprožívají. Učte se od nich. Co stihnou dříve, než si sednou k obědu?

vstanou dříve

Kdo chce prožít něco z dne, nesmí spát do jedenácté. To přece má svou logiku. Nastavit si budík a vstát – to je už polovina ranního úspěchu. Kdo vstane dříve, má čas i na věci, které nemusí, ale které mu udělají radost. A může to být ranní běh, procházka do práce či snídaně v nedalekém bistru. A hned je den hezčí.

stihnou uklidit

Vyvětrají v ložnici, upraví ložní bielezeň, po snídani odklidí ze stolu nádobí do myčky. Jejich odměnou je příchod do čistého bytu po práci. Pohled na pořádek jejich uklidní a večer tak přežijí ve větší pohodě.

Připraví si chutnou snídani i svačinu

Hladovění nepřichází v úvahu! Kdo chce něco udělat, musí mít přece dostatek energie. Kromě snídaně myslí i na svačinu, kdy by je mohl převálcovat hlad. A tak si ještě stihnou připravit něco malého k zakousnutí.

Přemýšlejí o povinnostech

Ještě před vstupem do kanceláře mají jasné cíle, co a kdy je třeba udělat. Mají své rituály, díky kterým kolem nich nevládne chaos. Vědí si ujasnit, které úkoly jsou urgentní a které dokážou počkat. A jdou krok za krokem.

Dají si odpočinek

Dobrá organizace je io odpočinku. Pár minut na terase pomůže vyvětrat hlavu a kyslík v žilách zase naštaruje mysl. Po krátké přestávce toho do oběda ještě hodně stihnou.

Share this
Tags

Must-read

Jsou to kočky! Lékařky z Nemocnice v civilu – takto jim to sekne bez bílých plášťů, s dokonalým make-upem

Nela Pocisková, Zuzana Kanócz, Eva Mores a Anna Nováková - které to sluší bez bílého pláště nejvíce? Hlasujte! Na sestavu krásných seriálových lékařek z jojkárskej...

Sezóna citrusů je tady! Skvělé tipy, jak využít citrón poté, co z něj vytlačíte šťávu

Citrusové ovoce můžete ještě využít v nejen v kuchyni, ale i v domácnosti. Zde jsou tipy. Co s vyždímaným citronem?Citrony se používají především v kuchyni...

Přeneste kousek přírody do interiéru: polštářem i nábytkem ve tvaru květin a flóry!

I vám se zdá, že podzimní období bude ponuré bez jeho malebně ozelenění stromů v parku či rozkvetlých záhonů? Kousek přírody si můžete přenést...
spot_img

Recent articles

More like this